Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

Çöküş
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

  Güvenli Hizmet Sağlayan Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

  Kız öğrencilerin güvenli eğitim görmesi ve barınma ihtiyacının karşılanması için hizmet vermekte olan Koç yaşam kız öğrenci yurdu uygun fiyatlar ve indirimler ile hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin daha iyi bir eğitim görmeleri için ihtiyaç duydukları yapıların güvenliğini en iyi şekilde sağlamakta olan öğrenci yurdunda, yaşam kaliteleri en üst seviye de sağlanmakta ve öğrenciye hak ettikleri değerler verilmektedir. Günümüzde pek çok öğrenci yurdu açılmakta ancak yeterli seviye de güvenlik sağlanamamaktadır. Yalnızca güvenlik açısından değil öğrenciler için gereken pozitif destek ve yaşamsal enerjilerin artması için de sağlanmakta olan hizmetler yer almaktadır.

  Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu İle Sağlanan Hizmet Çeşitleri

  Genel anlamda pek çok farklı hizmetlerin yer aldığı Koç yaşam kız öğrenci yurdu bünyesinde ek ücret ödemeden çeşitli hizmetlerden yararlanma imkânını öğrencilerine sunmaktadır. Sağlanmakta olan hizmet çeşitlerinden bazı ise şu şekildedir;

  ● Oyun ve çeşitli aktivite alanları hizmeti
  ● Çeşitli sağlık sorunları için revirler
  ● Bütün odalarda telefon hizmeti
  ● İhtiyaçlara karşı sürekli olarak sağlanan sıcak su hizmeti
  ● Kapalı otopark hizmetleri
  ● Engelli odası ve misafir bekleme salonu
  ● Eğlenceli zaman geçirmek için playstation odası
  ● Gerekli eğitimler için etüt odası
  ● Giriş ve çıkışların güvenli olması adına yüz tanıma sistemi hizmeti
  ● Kahvaltı ve akşam yemeği
  ● Uydulu Televizyon
  ● Cep Sinema ve karaoke hizmeti
  ● Müzik ve bavul odası

  Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Bünyesinde Sağlanan Ek Ücretli Hizmetler
  Güvenli ve kaliteli yaşamın sunulmuş olduğu Koç yaşam kız öğrenci yurdu bünyesinde sağlanmakta olan ek ücretsiz hizmetlerin yanı sıra ek ücretli hizmetler de bulunmaktadır. Sağlanmakta olan ek ücretli hizmetlerin çeşitleri ise şu şekildedir;

  ● Premium oda temizliği hizmeti
  ● Kafe ve restoranlar ile yemek hizmetleri
  ● Çamaşır odaları hizmeti
  ● Kuru temizleme hizmeti
  ● Mini market hizmeti
  ● İçecek otomatı hizmeti

  Bahsedilen bu hizmetler uygun ek ücretlendirmeler ile hizmet vermekte olup, daha iyi hizmet kalite anlayışı ile gerçekleştirilmektedir.
  www.kocyasam.com.tr

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X
Yukarı Çık