Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Beşiktaş'a Gönülden

Çöküş
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Beşiktaş'a Gönülden

  Futbol tutkusu ülkemizde bilinen bir gerçektir. Özellikle derbi maçlar olduğunda takım taraftarları tuttuğu takımın maçı olmasa dahi o derbi kaçırmaz. Beşiktaş'ta derbi maç oynayan takımlardan biridir ve taraftar sayısı oldukça fazladır. Besiktashaberi.com sitesini Beşiktaş'a gönül verenler için kurduk. Beşiktaş'ı seven, Beşiktaş takımını tutan veya Beşiktaş'la ilgili gelişmeleri öğrenmek isteyen tüm kişiler Beşiktaş haberi veren sitemizi ziyaret edebilir. Sitemizi yalın ve kaliteli bir Türkçe ile, Beşiktaş hakkında tüm detayları açıklayarak oluşturduk. Başkanından futbolcusuna, teknik direktöründen Beşiktaş'ın oynadığı maçlara, yenilgisinden galibiyetine ve hatalarına kadar Beşiktaş'a özel tüm gelişmeleri Beşiktaş haber sitemiz https://www.besiktashaberi.com dan öğrenebilirsiniz.
  Beşiktaş'ta Neler Oluyor?
  Beşiktaş hakkındaki tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden öğrenebilir, Beşiktaş'ın başarısızlığının sebebi kim, Şenol Güneş Lens'i neden oynatıyor, başkan Fikret Orman'ın başarısızlığı, Fikret Orman ile Şenol Güneş arasındaki görüş ayrılıkları, Larin'i kim aldı, Love iyi bir oyuncu mu, Şenol Güneş ne zaman gidecek, Beşiktaş bu oyunları ile şampiyon olur mu, Beşiktaş'a yakışmayan oyun şekli ve futbolcuların başarısızlığı gibi tüm sorularınıza sitemizden cevap alabilirsiniz. Sitemiz Beşiktaş taraftarı olan editörlerimiz tarafından kurulmuştur ve Beşiktaş haberleri doğru olarak tüm okuyuculara ve taraftarlara iletilmektedir.
  Beşiktaş'ın Taktikleri Doğru Mu?
  Bazı taraftarlar takımlarını yanlışları ile sever ve hatalarını görmezden gelir, bazı taraftarlar ise yanlışı görür ve takımını eleştirir. Sitemiz üzerinden Beşiktaş'ın tüm yanlışlarını öğrenebilir ve nasıl düzeleceği hakkında fikirler edinebilirsiniz. Beşiktaş'ın şampiyon olabilmek için neler yapması gerektiği, taktiklerinin neler olduğu, Şenol Güneş'in ne yapmaya çalıştığı ve futbolcularla ilgili yapılması gerekenler hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Şenol Güneş kendi transfer ettiği oyunculara mı hep şans veriyor gibi taraftarların aklını kurcalayan tüm konulara sitemiz açıklık getiriyor. En kaliteli görseller, videolu paylaşımlar ve hiç kimsenin bilmediği konulara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
  Beşiktaş'ta Son Durum
  Beşiktaş'ın maçları, galibiyeti, mağlubiyeti, yanlışları, doğruları ve Beşiktaş'ın son durumu hakkında sitemizi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Beşiktaş neden kaliteli futbolcu alamıyor, maddi durumu kötü mü, Fikret Orman Beşiktaş başkanlığında başarılı değilmi, Beşiktaş Avrupa kupalarında başarılı mı, Beşiktaş'ta anlaşılmayan sıkıntının sebebi ne ve daha bir çok arka plan soruların cevaplarına sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X
Yukarı Çık