Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Türkiye'nin En Kapsamlı Bilgi Sitesi

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Türkiye'nin En Kapsamlı Bilgi Sitesi

  Bilmesek Site İçeriği

  İnternet üzerinden bilgi edinmek isteyen kullanıcılara birçok farklı internet sitesi bu imkanı sunmaktadır. Fakat bu içerik başlığı altında çok fazla sitenin bulunmasından dolayı kalitesiz ve aynı konuları sürekli pişirerek ziyaretçilerinin önüne koyan ve bu nedenle ilgi çekiciliğini kaybeden kuruluşların da mevcut olduğu internet ortamında kaliteli içerik yazıları ile internet kullanıcılarını bilgilendiren ve bilinçlendiren bir site bulmak oldukça zorlaşmıştır. Bu zorlukların gün yüzüne çıktığı dönemlerde Bilmesek bilgi sitesi ziyaretçilerinin alternatifli konu başlıkları ve çeşitli konular ile birlikte çok geniş bir pencerede yararlanmalarını sağladığı içerikleri ile dikkat çekmeyi başaran, kaliteli yazıları ile bilgi edinmemizi sağlayan bir kuruluş olarak beğeni toplamaktadır. Sitenin hizmetlerinin çeşitli kategorilere ayrılması nedeniyle ziyaretçilerine birçok farklı içerik alternatifi ile bilgi desteği sağlaması nedeniyle ziyaretçiler bambaşka bir konu hakkında bilgi edinmek için girdiği sitede çok daha alakasız bir bölümde ilgisini çeken bir yazıyı okuyarak odağını değiştirebilmektedir.

  Bilmesek Kategori İçerikleri

  Site içerisinde gezinti halinde olan bir ziyaretçi, kategoriler arasında yer alan bölümlerde birçok farklı konu başlığından yararlanabilir ve bilgi haznesini fazlasıyla genişletebilir. Sitenin teknoloji bölümünde bankacılık hizmetleri veya cep telefonları ile ilgili güncel bilgileri ziyaretçileri ile paylaşması nedeniyle internet kullanıcıları telefonlar hakkında bilmediği birçok özelliği öğrenebilmektedir. Herhangi bir hastalığın belirtilerini kendisinde veya yakın çevresinde gören ve bu hastalık hakkında doktordan önce detaylı bir bilgi havuzu içerisinde bilgi edinimi sağlamak isteyen bir site ziyaretçisi sağlık kategorisinde mide hastalıklarından kaliteli yaşam sürme detaylarını öğrenebilmektedir. Yenmesi önerilen bir meyve türünden erken teşhisin faydalarına kadar birçok farklı bilgiyi öğrenerek çok daha düzenli bir yaşam sürdürmenin temellerini bu site üzerinden atabilmektedir. Bu nedenle siteyi ziyaret eden internet kullanıcıları çok farklı dallardaki konu başlıkları sayesinde bambaşka edinimler sağlayarak hem amaçladıkları başlıklar hakkında bilgi sahibi olabiliyor hem de genel kültür seviyesini yükseltebilecek yazılar ile beraber kendisine başka deneyimler katabilmektedir.

  İnternetin getirdiği avantajlar ve yenilikler nedeniyle birçok bireyin tüm hayatını internet üzerinde geçirdiğine ve gerçek yaşamdan uzaklaştığına dair şikayetler varken internetin bu hizmetlerini yararlı bir biçimde kullanarak eğitim ve diğer konularda kendilerine fayda katmak isteyen kullanıcılar bu site üzerinden isteklerini gerçekleştirebilmektedir.

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X