Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Kelimeler

Çöküş
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Kelimeler

  KELİMELER

  Bu sitemizde birçok alanda çok fazla işinize yarayabilecek kelime listeleri veya kelime türetme araçlarını bulabilirsiniz. Bilhassa Türkçe hakkında kelime araştırması yapan araştırmacılar veya Scrabble gibi Kelimelik veya Harfkolik benzeri oyunlar için yardımcı program arayanlara özel olarak hazırlanmış bir web sitesidir. Kelimeler.ileilgili.org'dan faydalanabileceğiniz kelime araçları aşağıdaki gibidir.

  Kelime Listesi

  Kelime listeleme aracı olarak da isimlendirebileceğimiz bu araç üç kısımdan oluşmaktadır ve kullanımı çok basittir. Basit ve pratik olarak kelimeleri listeyebileceğiniz bu araçla, kelime bulmak çok kolaydır. Adeta otomatik bir makine gibi çalışan bu sistemle sözcüklerin başlangıç, bitiş ve içinde geçme durumlarına göre yeni kelimeler bulabilmeniz mümkündür.

  Örneğin Z harfi ile biten kelimeler bulmak istiyorsunuz. Özellikle firmanıza isim seçmekte zorlanıyorsanız veya yeni bir alan adı (domain) seçerken, orjinal ama anlamlı bir isim bulmak istiyorsanız, bu sistem tam size göre... Z ile biten sözcükleri bulmak ve listesini görüntülemek için bu araçta giriş kısmına "Z" yazıp, seçenekler bölümünden de "ile biten" seçeneğini seçmeniz yeterlidir. "Kelimeleri bul" butonuna tuşladığınızda, birçok terimsel sözlüğü de içerisinde barındıran ve TDK Büyük Türkçe Sözlük taranarak verdiğiniz kriterlerdeki tüm kelimeler listelenecektir. Nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için Kelime Listeleri sayfasına gitmelisiniz. Bu şekilde sadece bir harf ile değil, bir hece ile biten veya başlayan ya da içerisinde geçen sözcükleri bulmak da mümkün olacaktır.

  Kelime Türetici

  Bu kelime aracı ile yeni ve anlamı olan kelimeler türetmek çok eğlenceli...
  Kelime üretici veya Kelime türetme aracı olarak da isimlendirilen bu bölümde, girdiğimiz birçok harfi içerisinde barındıran tüm kelimeleri bulabiliyoruz. Ayrıca joker olarak girilebilecek * karakteri ile bulacağımız listeyi, bir harf veya iki harf farklı versiyonları ile büyütebiliyoruz. Daha yakından incelemek için Kelime Üretici sayfasına geçebilirsiniz.

  Kelime Oyunu

  Bu oyunu herkes çok sevecek. Özellikle ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilerin hem eğleneceği, hem öğreneceği bir aktivite olacak. Tabi bunun yanı sıra, yetişkinler için de genel kültürlerini arttırıcı ve zihin egzersizi yapabilecekleri bir platform olmuş olacak. Şu an yapım aşamasında olan kelime oyunu çok kısa sürede hizmetinize girecektir. Bu oyunun yapım sürecinde bizlere görüş ve önerilerinizi göndererek, kelimeler oyununun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Bu yapmak için mutlaka iletişim adresimizden bizimle temasa geçiniz. Her gönderilen ileti veya eklememizi istediğiniz sözcük önerileri, titizlikle incelenecek ve dikkate alınacaktır.

  Siteyi deneyimlemek için mutlaka ziyaret edin: kelimeler.ileilgili.org

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X