Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi İstanbul

Çöküş
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi İstanbul

  Hızlı teslimat ve güvenilir proje noktasında, değişim fırsatlarının insanlar tarafından büyük önem kazandığı biliniyor. Artık değişim ve tamirat sektörünün çok hızlı bir gelişim içerisinde olduğunu biliyoruz. Böylelikle insanların beklentisini karşılayacak ve çözüm oluşturacak çalışmalar en iyi sonuç vermeye devam ediyor. Huawei mate 10 lite ekran değişimi konusunu ele alacak olursak, güvenilir bir tamirhane ve garantili bir servis desteği, bu konuda size yardımcı oluyor.

  Tamamen orijinal tercihlerden seçilmiş parçalarla birlikte, değişim hizmeti güvenilir bir şekilde devreye sokuluyor. Uzman ekip, özellikle tamirat noktasında çok başarılı. Bununla beraber tercih edilmiş kaliteli parçalar, orjinal yedek parça anlamında çok önemli bir sonuç ortaya koyuyor. Telefonunuzu uzun soluklu kullanım fırsatıyla değerlendirmek isterseniz, burada tüm imkânlar sizi bekliyor. İşin de çok uzman olan ekipler ve kaliteli malzeme konusundaki tercihler sizin için gerçekten önemli bir yardım avantajı olur ya koyuyor.
  Huawei mate 10 lite ekran değişimi sürecini başlattığınız andan itibaren, bu süreç bitene kadar memnuniyetiniz gerçekten burada ön planda olmaya devam ediyor. Aynı gün içerisinde teslimat gibi güvenilir ve garantili bir hizmet ile birlikte, siz değerli müşterileri için gerçekten çok iyi fırsatlar ortaya çıkmıştır. Bu fırsatları değerlendirmek ve özellikleri güncel fiyat bilgisi almak için, gerekli iletişim şartlarını mutlaka gözden geçirmelisiniz.

  Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi İstanbul

  Daha fazla insanın ikamet ettiği yerde ihtiyaçların yine fazla bir şekilde karşımıza çıkması gayet normal bir süreç. Özellikle de ekran kırığı gibi çok sık rastlanan problemler ile birlikte, bu problemleri bertaraf etme noktasında önemli çalışmalar dikkat çekiyor. Başlatılmış kapsamlı ve güvenilir bir proje ile birlikte, ekran değişimi konusunda çok ciddi çalışmalar yapılmaktadır.
  Uzmanların sizin için hazırlamış olduğu sağlıklı proje ile birlikte, telefonun uzun ömürlü kullanımı mümkün olmaktadır. Huawei mate 10 lite ekran değişimi rağbet gösterilen bir sektör çalışması olarak karşımızda. Kırık, çizik ve diğer istenmeyen ekran problemlerinin değişimi esnasında bu sağlıklı parçalar kullanılıyor. Verimlilik esasına dayalı bir anlayış ile birlikte telefonunu çok daha uzun ömürlü olması planlanmaktadır. Plana uygun bir şekilde çalışan ekiplerin, Huawei mate 10 lite ekran değişimi baş arısı ile birlikte ortaya çok iyi sonuçlar koyduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.
  İstanbul ve civarında Kadıköy’de ve pek çok yerde bu değişim fırsatları sizin için avantaj yaratıyor. Her nerede olursanız olun, gerekli bir iletişim ile birlikte, değişim fırsatlarını mutlaka gözden geçirebilirsiniz. Dokunmatik problemleri ekran kırığı ve benzer problemlerin aşılması noktasında, kaliteli yedek parça ile birlikte sizin için çözümler ortaya çıkmaya devam ediyor.

  Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı

  Tedarikçi firma ve güvenilir fiyatları noktasında sizin beklentileriniz her zaman önemli olmuştur. Bir diğer önemli konu ise sizin beklentinize verilmiş doğru cevaplar olacaktır. Kaliteli ve kalifiye sistem olarak karşımıza çıkmış yöntemler ile birlikte, teknoloji konusunda gerçekten çok ciddi ve güvenilir yatırımlar iyi bir çözüm oluşturmaya devam ediyor. Değişim projesi ile birlikte bu sektörün özellikle ihtiyaç sahibi olarak karşımıza çıkmış herkes üzerinde çok önemli e olumlu bir etkisi var. Uzun soluklu telefon kullanımı için planlama yapmış insanların buradaki makul avantajları değerlendirmesi gerçekten çok önemli.

  Huawei mate 10 lite ekran değişimi ile alakalı fiyatlar noktasında da standart bir yaklaşım gerçekten size cesaret verecek ve yardımcı olacak. Sağlıklı koşullarda değişim fırsatı ile birlikte akıllı telefon modellerini gözden geçirmek ve bu fırsatları değerlendirmek, sizin için iyi bir imkân yaratmaya devam ediyor. Fiyatların uygun olduğu bir noktada güvenilir firmanın size sağladığı cazip imkânları değerlendirmek, bu konudaki ciddi yatırımın karşılığını göstermeye devam ediyor.

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X